V roce 2016 byl dokončen komorní projekt nazvaný Rezidence Lysolaje s 10 byty a 10 samostatnými garážemi v jedinečném místě Lysolajského údolí.

Na jaře 2011 byl dokončen bytový soubor  Za školou v Praze 6 – Suchdole, opět s podporou České spořitelny, zde se nachází 42 bytů ve 3 sekcích s podzemními garážemi.

Začátkem roku 2008 byl předán bytový dům Suchdolské zahrady II s 30 byty, 4 nebytovými jednotkami a podzemními garážemi pro 31 osobních automobilů, taktéž na Suchdolském náměstí. Tento úspěšný projekt byl jako první realizován s podporou České spořitelny a pod hlavičkou společnosti APV.

V této lokalitě společnost získala další pozemky na výstavbu bytového domu s 31 byty, 4 nebytovými plochami a podzemními garážemi pro 32 automobilů, který byl nazván Suchdolské zahrady I. a byl dokončen v roce 2006.

Další aktivity společnosti APV INVEST jsou spojeny s rokem 2003, kdy společnost připravila vlastní investiční záměr bytového domu s 12 novými byty, 2 obchody a 11 samostatnými garážemi v Praze 6 – Suchdole u křižovatky ulic Kamýcká a Internacionální.

V roce 1994 ve spolupráci se společností Bohemia Real Invest vznikl záměr výstavby osmnácti nových bytů s podzemními garážemi v Praze 5 – Košířích.

Velmi dobrý výsledek realizace bytového domu v Košířích z roku 1995 otevřel prostor pro spolupráci se stejným investorem na dalších projektech. U bytového  domu v Libuši z roku 1997 společnost APV INVEST připravila architektonický návrh bytového domu s 24 byty, nebytovými prostory a podzemními garážemi. V průběhu roku 1996 byla městskou částí Praha 5 – Zbraslav přes silnou konkurenci vybrána společnost Bohemia Real Invest na výstavbu 500 bytů v lokalitě „Za Zbraslavankou“. Podklady pro výběrové řízení a jednání v tomto záměru včetně urbanistické studie zástavby předmětného prostoru vypracovala společnost APV INVEST. Realizace tohoto projektu byla pod názvem Sluneční město zahájena a v současné době je celý projekt dokončen.

Historie společnosti APV INVEST s.r.o. sahá do roku 1992, kdy začínala jako malá stavební společnost, která realizovala několik desítek rodinných domů v Praze a okolí.