Rezidence Lysolaje

(již všechny byty vyprodány)

Tato lokalita je známá díky přírodní památce Housle, zázračné studánce a krásné romantické krajině. To všechno se nachází jen pár minut od Pražského hradu a Malé Strany.

Adresa projektu: Lysolajské údolí 334/47, Praha 6 – Lysolaje

Dům je postaven z kvalitní červené cihly s výborným zateplením a krásnou sedlovou střechou.

Dřevěná eurookna doplňují okenice. Fasáda domu je v uliční části tvořena z přírodní opuky.

O ohřev teplé vody a topení se bude stará výkonné tepelné čerpadlo. Tím se stává tento dům velmi úsporným a ekologickým. (Energetická třída B)

V přízemí se budou nachází samostatné garáže. V domě pro Vaše pohodlí je krásný prostorný výtah.

Dům je na čtvercovém půdoryse, kde se jeho hmota v zadní části zařezává do prudkého severovýchodního svahu. K této hlavní budově jsou navrženy dvě dvojgaráže zapuštěné zadní stěnou do svahu. Svah je zajištěn mohutnou gabionovou zdí. Materiálově je prvek žulového kamene v ocelových koších doplněn dvoubarevnou fasádou vlastního domu na parteru s výrazným kamenným obkladem v přední části a červenou krytinou sedlové střechy. Provozně je dům řešen se vstupem ve středu přední části z úrovně ulice do prvního podzemního podlaží. Na zádveří navazuje společný prostor s centrálním přímým schodištěm, doplněným výtahem. V podzemním podlaží na úrovni vstupu do domu se nachází 6 samostatných garáží, provozní místnosti a dvě bytové jednotky s předzahrádkami. V prvním a druhém nadzemním podlaží je celkem 6 bytů a ve třetím nadzemním podlaží jsou poslední dva byty s velkými terasami, které využívají prostoru podkroví přední části a ustupujícího podlaží zadní části domu. Dům je energeticky úsporný ve třídě B.

Rezidence_Lysolaje_Praha_1
Rezidence_Lysolaje_Praha_2
Rezidence_Lysolaje_Praha_7
Rezidence_Lysolaje_Praha_4
Rezidence_Lysolaje_Praha_5
Rezidence_Lysolaje_Praha_6

Vizualizace možného vybavení bytu

floor-4